NAUJIENOS IR RENGINIAI

Įkvėpkite stiprybės ir drąsos sergantiesiems!

2015 09 07

Kiekvieną rudenį Onkohematologinių pacientų bendrija „Kraujas“ skiria dėmesį piktybinių kraujo ligų žinomumui, o pirmoji minėtina – rugsėjo 15 d. Pasaulinė limfomos diena. Šią dieną, renginio „Tu – mano viltis“ metu Katedros aikštėje įkvepiančiais linkėjimais sergantiesiems pasipuoš ir specialiai sukurtas Vilties medis.
Iki rugsėjo 14 d. kviečiame visus norinčius Lietuvos gyventojus savo mintimis įkvėpti stiprybės ir drąsos sergantiesiems ar palinkėti sveikatos konkrečiam žmogui. Visi atsiųsti linkėjimai bus užkabinti ant šio simbolinio medžio, kuris vėliau bus perkeltas į VUL Santariškių klinikas, siekiant suteikti vilties visiems onkohematologiniams pacientams.
Vilties medis yra VUL Santariškių klinikų Kraujo centro ir OHLB „Kraujas“ organizuojamo renginio „Tu mano viltis“ dalis, kuriuo siekiama pabrėžti, jog onkologinė liga nėra tokia gąsdinanti, kai mus visus sieja stiprus tarpusavio bendradarbiavimo, nuoširdaus rūpesčio ir palaikymo ryšys, o pasipriešinti ligos keliamiems iššūkiams ir sunkumams galime tik būdami vieningi. Padėti sergančiam žmogui galima įvairiais būdais – prisidedant prie bendrijos veiklos, savanoriaujant ir skiriant laiką pacientams, o galima ir parašius nuoširdų linkėjimą – ir tą tikrai padaryti galime kiekvienas.
Savo linkėjimus sergantiesiems siųskite el. paštu aiste@kraujas.lt iki rugsėjo 14 d.